Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Yeti, a jazda w terenie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Zamieszczone przez Big
    Zamieszczone przez kazik4x4
    Albo jesteś naiwny albo głupi.
    Synku, jeszcze chwila i znów czeka cie zakaz pisania na forum. Wybieraj...
    Wiem, wiem... Uprzejmie donosisz
    A Ty możesz mieć w robocie blokadę na OCP, Superbclub, Renault i inne twoje ulubione fora jak się jakiś uprzejmy znajdzie i do szefa maila skrobnie z linkami do twoich wypocin na w.w. forach w godzinach pracy panie cwaniak.

    Komentarz


    • #52
      Zamieszczone przez Maicroft

      Do tego bylo sucho, jakby tam popadal deszcz, to malo jakie auto na oponach drogowych mialoby szanse.
      a jest... wręcz dokładnie odwrotnie :lol:
      bo jeżeli dobrze widzę, to zdjęcie pokazuje "kopny" piasek ?

      wraz ze spadkiem wilgotności piasku trakcja maleje dramatycznie

      edit
      ---------------

      oczywiście pisząc powyższą ogólną uwagę nie twierdzę, że jeti to terenówka a wspomniane miejsce to teren :wink:

      o ile dobrze kojarzę to były Włościejewki ? jeżeli tak, to tam można wyznaczyć różne trasy... mogą być łatwe, ale mogą też być naprawdę ciekawe....
      Diesel Service Śmietana
      43-210 Kobiór
      ul. Kobiórska 77 tel. (32) 218 86 16

      uwaga
      nie robimy pompowtryskiwaczy

      Komentarz


      • #53
        ja ostatnio byłem na jeździe próbnej Yetim Outdorem 1.4 TSI 122 KM FWD i przetestowalem go w lesie na różnych pochyłościach, dziurach, dołach, podjazdach, zjazdach, niewielkich przeszkodach wodnych i po 1 ani razu o nic nie przytarłem podwoziem, po 2 bez problemu poradził sobie nawet na lekkim piasku przy jeziorze i nigdzie nie ugrzązł, uważam więc, że jako auto rekreacyjne na grzyby, na ryby, na wykrywacz metalu nadaje się idealnie.
        A po zakrętach niejedną osobówkę zawstydzi
        Skoda Octavia I 1.8T 20V 209 KM & 329 Nm 2007r by TuneUp Gdańsk

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X